Wrocław Extra

#czytamwroclaw w ten piątek na Wrocławskich Targach Dobrych Książek

Przynieście ukochaną książkę i opowiedzcie nam, co i jak czytacie. Już w ten piątek zapraszamy Was do Hali Stulecia na 27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek (będziemy w punkcie informacji przy wejściu głównym). Sfotografujemy Was z książką i znajdziecie się w naszej galerii czytających wrocławian.

Magdalena Talik | 26 listopada 2018

Zobaczcie, co czytają wrocławianie

Na stronie #czytamwroclaw znajdziecie zdjęcia wrocławian, których spotkaliśmy w mieście z książką w ręku. Każdego zapytaliśmy, co czyta i gdzie lubi „pałaszować” swoje lektury. Dzięki temu wiemy, że wrocławianie czytają nie tylko sobie, ale dzieciom i wnukom. Czytają mądrze, z zaangażowaniem, radością i z niecierpliwością czekają na kolejne rozdziały i nowe tomy ukochanych autorów. Chętnie, często całymi rodzinami, odwiedzają targi książek.

Wciąż szukamy ciekawych czytelników, dlatego... 

jeśli lubicie czytać...

...pochwalcie się swoją książką! Niech Wasze pociechy także przyniosą ukochane tomy, a zrobimy Wam zdjęcie, które zamieścimy na stronie #czytamwroclaw. W nagrodę każdy dostanie nasze piękne zakładki i książki od partnera naszej akcji – wrocławskiego Wydawnictwa Warstwy.

Gdzie nas szukać 

  • 30 listopada (piątek), w godz. 14.00-15.00 w punkcie info przy wejściu głównym do Hali Stulecia na 27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek. 
27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Kluby dyskusyjne / Dla dzieci / Spotkania z autorami / Warsztaty / Dla rodziców / Zajęcia dla dzieci
Termin od 29 listopada 2018 do 2 grudnia 2018

Miejsce Hala Stulecia we Wrocławiu

Zobacz

Konkursy książkowe we wroclaw.pl

Jeśli kochacie książki zapraszamy też do udziału w naszych specjalnych konkursach z okazji 27. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Przez cały tydzień można wygrać nowości od wydawnictw, które są naszymi partnerami. 

Wygrajcie książkę – zajrzyjcie na stronę konkursową

Przyłączcie się do #czytamwroclaw

Do akcji można dołączyć w każdej chwili. Wystarczy udostępnić swoje zdjęcie z książką w serwisie Instagram i dopisać akcyjny hasztag.