Esplanada Stadionu Wrocław zamknięta. Można za to wirtualnie spacerować

Od soboty esplanada Stadionu Wrocław jest zamknięta dla pieszych. W mediach społecznościowych możemy za to urządzić sobie wirtualny spacer po obiekcie.

  • fot. Stadion Wrocław

    fot. Stadion Wrocław


Zakaz wstępu dla pieszych ma związek z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i ograniczeniami dotyczacymi przemieszczania się oraz przebywania w miejscach publicznych. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu swoją działalność na esplanadzie zainaugurowało boisko do streetballa. Teraz jednak – mimo prawdziwie wiosennej pogody – należy jeszcze troche wstrzymać się z wizytami na wrocławskim Stadionie.

Wiosnę zwiastuje nie tylko pogoda, ale także tereny wokół wrocławskiego obiektu. W marcu było gołym okiem widać pierwsze efekty nasadzeń krokusów, które odbyły się w listopadzie zeszłego roku. W pracach – oprócz pracowników Stadionu Wrocław – brali także udział członkowie Rady Osiedla Maślice oraz uczniowie szkoły podstawowej nr 26 i liceum ogólnokształcącego nr 6.

I choc na razie nie można odwiedzać obiektu, to możemy urzadzić sobie wirtualny spacer z przewodnikiem. W mediach społecznościowych Stadionu Wrocław pojawiają się kolejne filmy odkrywające tajniki areny. Wszystkich widzów po stadionie oprowadza Monika, która będzie prowadzić wirtualne wycieczki przez wszystkie najważniejsze miejsca obiektu, również te, które na co dzień są niedostępne.Zgłoś uwagę