Dzieci dla środowiska – pierwszy spektakl i warsztaty

„Dzieci dla środowiska” to projekt edukacyjny, którego adresatami są dzieci w wieku 4-12 lat. O konieczności ochrony środowiska, czystym Wrocławiu i o tym, co kryje się pod hasłem „ekologia”, najmłodsi dowiedzą się podczas spektakli teatralnych i na twórczych warsztatach. W cztery weekendy listopada, w Barbarze, czekają na dzieci przygoda, zabawa i kreatywne zajęcia. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Wydział Środowiska UM Wrocławia.

 • dzieci dla środowiska spekltakl

  Spektakl w ramach projektu "Dzieci dla środowiska"

 • dzieci dla środowiska

  "Dzieci dla środowiska"

 • "Dzieci dla środowiska"

 • Dzieci dla środowiska

 • spektakl „TUWIM Julek – PARA buch, FRAZY w ruch”

  „TUWIM Julek – PARA buch, FRAZY w ruch”


Za nami pierwszy spektakl i warsztaty w ramach projektu "Dzieci dla środowiska". Podczas sobotniego spotkania najmłodsi wrocławianie obejrzeli teatr „TUWIM Julek – PARA buch, FRAZY w ruch”, czyli sceny aktorskie i lalkowe przeplatane zabawą typograficzną. Upcyklingowe lalki i wykonana wyłącznie z ekologicznych materiałów przeobrażająca się w trakcie spektaklu scenografia zapewne wzbudzą zainteresowanie najmłodszych widzów.

Spektakl i warsztaty w ramach projektu "Dzieci dla środowiska" odbywać się będę w każdy weekend listopada w barze Barbara przy ulicy Świdnickiej. Dokładny harmonogram dostępny jest na stronie projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy na weekend 14-15 listopada roizpoczną się na początku przyszłego tygodnia.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie projektu "Dzieci dla środowiska"

Zgłoś uwagę