Dom Pomocy „Na Ciepłej” w ogólnopolskim plebiscycie [KONKURS]

Trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie Modernizacja Roku 2015. Wśród nominowanych jest modernizacja budynku MOPS przy ul. Ciepłej. Odpowiedzialna za kompletną przebudowę budynku Dziennego Domu Pomocy Społecznej jest spółka Wrocławskie Mieszkania.


Dzienny Dom Pomocy „Na Ciepłej” uroczyście otwarto w październiku 2015 r. Swój głos można oddać na profilu FB organizatora.

Dla naszych czytelników mamy konkurs organizowany wspólnie ze spółką Wrocławskie Mieszkania. Do wygrania 5 zestawów ufundowanych przez spółkę: dzwonek rowerowy z kompasem oraz skakanka z licznikiem.

Czytaj o konkursie tutaj.

Dzienny Dom Pomocy „Na Ciepłej” to specjalistyczny ośrodek oferujący zajęcia grupowe, terapię, psychoedukację i grupy wsparcia.

„Na Ciepłej” to również dzienny dom pomocy dla osób w wieku emerytalnym oraz osób samotnych o zmniejszonej sprawności psychofizycznej. Ośrodek rozszerzy swoje działania również o warsztaty dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, a w przyszłości ma stać się miejscem spotkań aktywności lokalnej.

Centrum to wspólne przedsięwzięcie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, miasta Wrocławia i Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Koordynatorem projektu jest prof. Joanna Rymaszewska z Katedry Psychiatrii.

Zgłoś uwagę