Do JumpWorld – wejściówki na ferie i nie tylko [ZAKOŃCZONY]

Dużo ruchu, dobra zabawa, dobry humor – to wszystko naraz można załatwić sobie w takim miejscu, jak park trampolin. W obliczu nadchodzących ferii zimowych to kusząca oferta, więc warto uwzględnić ją w swoich planach. Jeśli nigdy nie korzystaliście z takiej aktywności, a chcielibyście spróbować – na dobry początek mamy dla was bezpłatne wejściówki do JumpWorld.  

O całorocznej ofercie JumpWorld we Wrocławiu – czytaj na go.wroclaw i sprawdź na mapie atrakcji na ferie, jak tam trafić:

Park Trampolin JumpWorld Wrocław

Park Trampolin JumpWorld Wrocław

Zajęcia sportowe
Termin 3 października 2017 00:00

Miejsce Park Trampolin JumpWorld Wrocław

Zobacz
 

W parku trampolin nie tylko skacze się na... trampolinie. Atrakcje, oferowane w parku przy ul. Otmuchowskiej, są bowiem rozmaite, a korzystać z nich mogą żądni ruchu i zabawy w różnym wieku. Kto otrzyma od nas możliwość bezpłatnego wstępu (z możliwością skorzystania z tego do końca marca br.), sam się przekona.

Jednak by zostać szczęśliwym posiadaczem jednej z 15 godzinnych wejściówek (uwaga: można pójść w parze i mieć po pół godziny zabawy na osobę), trzeba spełnić mały warunek: odpowiedzieć na poniższe pytanie w terminie do piątku, 25 stycznia do godz. 15.30.  

Wejściówkę wręczymy co 7. osobie, która powyższy warunek spełni. 

Jedną z atrakcji Jump World jest strefa, gdzie króluje „dodgeball” – jak najlepiej przetłumaczyć to słowo na język polski?Zgłoś uwagę