CoinDeal pozostaje sponsorem angielskiego klubu z Premier League

Giełda kryptowalut CoinDeal, której założycielami są wrocławianie, zyskuje coraz większą popularność, m.in. poprzez ekspozycję logotypów firmy na koszulkach angielskiej drużyny Wolverhampton Wanderers F.C. na co dzień występującej w Premier League. Kilka dni temu przedstawiciele CoinDeal przedłużyli współpracę z brytyjskim zespołem na sezon 2019/2020. 

  • Jeff Shi – prezes zarządu w Wolves FC oraz Kajetan Maćkowiak ”– współzałożyciel giełdy podpisują umowę i...

  • ...prezentują nową koszulkę z logo CoinDeal na sezon 2019/2020, mat. prasowe


W ubiegłym roku ekipie CoinDeal towarzyszyła sportowa atmosfera, a to za sprawą Premier League i Wolverhampton Wanderers FC. Giełda wchodzi obecnie w drugi sezon współpracy z popularnymi Wilkami, z którymi spędziła wiele wspaniałych momentów.

Współpraca kryptogiełdy z drużyną piłkarską okazała się dużym sukcesem wrocławian, gdyż sam zwrot wartości medialnej liczony jest w milionach wyświetleń i ekspozycji marki, jak informuje oficjalny raport ze współpracy. To także wspaniałe odkrycie łączących te dwie branżę cech i potencjału prowadzonej konsekwentnie strategii marketingowej z naciskiem na sport.

– Czujemy, że to partnerstwo było niezwykle korzystne dla obu stron, naprawdę czujemy się jak rodzina Wilków – podkreśla Kajetan Maćkowiak, wrocławianin, jeden z założycieli CoinDeal.

Niewiarygodne liczby

Dzięki współpracy z Wilkami wartość medialna w okresie od czerwca 2018 roku do kwietnia 2019 roku wyniosła ponad 50 000 000 funtów. Logo CoinDeal było widoczne na ekranach telewizorów i online na całym świecie ponad 350 000 000 razy, a oficjalna reklama CoinDeal z udziałem Wilków zyskała ponad 1 000 000 odsłon na YouTube. Nie dziwne zatem, że CoinDeal zdecydował się przedłużyć współpracę z angielskim zespołem na kolejny sezon!

To wszystko sprawiło, że giełda zdecydowała się zostać partnerem drużyny na kolejny sezon. Wiele ciekawych relacji i informacji o drużynie dostępnych będzie na coindealowych kanałach social media. 

Coindeal w USA

Platforma, założona nieco ponad rok temu przez trzech Polaków, odnotowała szybki wzrost na rynkach europejskich i azjatyckich, a to był dopiero początek i zwiastun dobrze prosperującego biznesu. Giełda otwiera się na start w 14 stanach, z możliwością tradingu na rynkach krypto-krypto. Stany Zjednoczone są bardzo atrakcyjne pod względem społeczności krypto. Według badań, ponad 40% populacji USA jest otwarte na kryptowaluty, a giełdy dostępne obecnie w
 
Co więcej, CoinDeal otrzymał członkostwo w VQF, co pozwala mu na rozpoczęcie działalności w Szwajcarii jako CoinDeal Swiss. Firma od dawna posiada biuro w Szwajcarii. CoinDeal jest jedną z niewielu giełd krypto mogących pochwalić się szwajcarską licencją VQF, która potwierdza jej wiarygodność finansową.
 


Zgłoś uwagę