L.U.C. włącza się w promocję rowerów we Wrocławiu [WIDEO]

Związany z Wrocławiem muzyk, raper i performer, a prywatnie miłośnik rowerów, znany z organizacji wielu społecznych akcji, tym razem aktywnie włączył się w promocję rowerów we Wrocławiu. Po pierwsze przygotował niespodziankę dla użytkowników Wrocławskiego Roweru Miejskiego, a mianowicie rymowaną instrukcję obsługi, której towarzyszy animowane video. Po drugie w ramach kampanii społecznej Kocham Wrocław, wybieram rower nakręcił kilkusekundowy filmik zachęcający do wzięcia udziału w Europejskim Wyzwaniu Rowerowym.


W ramach współpracy operatora wypożyczalni, Nextbike Polska z L.U.C, studiem Juice i grafikiem Janem Kallwejtem, powstała rymowana instrukcja obsługi, której towarzyszy animowane video. Ta produkcja to pierwszy epizod łączenia rowerów ze sztuką – ma na celu prezentację walorów rowerów miejskich we Wrocławiu i zachęcenie mieszkańców do korzystania z tego szybkiego, taniego i ekologicznego środka transportu publicznego.

- Pewnego wieczoru byłem świadkiem akrobatyczno-cyrkowych ewolucji grupy młodych ludzi, którzy mierzyli się z intelektualnym rebusem wypożyczenia roweru miejskiego. A to w sumie nie takie trudne. Jako miłośnik rowerów, postanowiłem więc zajawkowo nagrać instrukcję dla tych, którzy chcą walczyć ze smogiem miejskim i korkami –opowiada L.U.C

Pierwsze wideo z przygotowanego cyklu to animowana instrukcja obsługi Wrocławskich Rowerów Miejskich. Kolejne filmy będą promować ruch rowerowy, ekologiczny transport i ideę zdrowego trybu życia, czyli wszystko to, co bezpośrednio wiąże się z wypożyczalniami publicznych rowerów, z których coraz częściej korzystają Polacy (tylko w tym roku ponad milion wynajmów w ramach wszystkich sieci).

L.U.C. też kręci dla Wro

Wrocławski muzyk włączył się również aktywnie w promowanie Europejskiego Wyzwania Rowerowego, w którym bierze udział Wrocław. 

Wiosna daje sporo energii więc postanowiłem się zaangażować w kilka społecznych akcji rowerowych. Po pierwsze zachęcam...

Posted by L.U.C on 27 maja 2015


Zgłoś uwagę