Firma Nawrot oficjalnym partnerem Akademii Śląska Wrocław

Autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia – firma Nawrot – został oficjalnym partnerem Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Dostarczy ona akademii flotę swoich pojazdów, zaś logo firmy pojawi się na koszulkach drużyny rezerw oraz U19.

  • Fot. Bartosz Moch

    Fot. Bartosz Moch

  • Fot. Bartosz Moch

    Fot. Bartosz Moch

  • Fot. Bartosz Moch

    Fot. Bartosz Moch


Porozumienie rozszerza dotychczasową współpracę między wrocławskim klubem a firmą Nawrot. Dotąd dostarczała ona flotę nowoczesnych samochodów osobowych marki Renault na potrzeby pierwszej drużyny. Teraz także podopieczni Akademii i rezerw Śląska korzystać będą z kilkunastu samochodów zapewnianych przez Renault Nawrot. W tej flocie znajda się również niewielkie busy, którymi zespoły będą mogły jeździć na mecze wyjazdowe czy niektóre sparingi.

– Przy wsparciu i dzięki pojazdom firmy Nawrot możemy bezpiecznie i komfortowo dojeżdżać na niektóre treningi czy mecze. To kolejny przykład, w którym lokalna firma dokłada cegiełkę do rozwoju klubu i jego akademii. Dzięki temu porozumieniu wspieramy flotą firmy również naszą zdolną młodzież – mówi Marcin Przychodny, prezes Śląska Wrocław.

– Ze Śląskiem Wrocław współpracujemy już od niemal roku. W ten sposób chcemy wspierać zdrowy tryb życia, młodych zawodników i pozytywne sportowe emocje – dodaje Ken Nawrot, prezes Nawrot sp. z o.o.

Od lewej: Marcin Przychodny, prezes WKS Śląsk Wrocław i Ken Nawrot, prezes Nawrot Sp. z o.o., fot. Bartosz Moch

Logotyp partnera Akademii znajdzie się na koszulkach meczowych drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów i grających w IV lidze rezerw klubu. Koszulki podczas konfercji prasowej zaprezentowali Karol Danielik (kapitan rezerw) oraz Łukasz Sztylka (kapitan zespołu U19).

O Akademii Śląska Wrocław

Akademia Śląska Wrocław to obecnie ok. 300 dzieci we wszystkich rocznikach, czyli w dwunastu grupach młodzieżowych, od siedmiolatków aż do Centralnej Ligi Juniorów. Nabory do akademii są regularnie ogłaszane na stronie internetowej klubu oraz w mediach społecznościowych. Klub szuka piłkarzy nie tylko we Wrocławiu, ale również przeprowadza transfery w ramach swojej akademii – przed tym sezonem trafiło do niej łącznie 60 zawodników z klubów z różnych części kraju.

– Wszystkie drużyny mają dedykowanych opiekunów i własny sztab szkoleniowy. Selekcje są wieloetapowe i służą wyłapaniu najzdolniejszej młodzieży. Kolejny nabór powinien mieć miejsce już po świętach – informuje Kacper Cecota, rzecznik prasowy WKS Śląsk Wrocław.Zgłoś uwagę