wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Znajdź swojego idealnego towarzysza Adopcja Zwierząt - strona główna
12°C Pogoda we Wrocławiu

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:20

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. WrocŁapki – Zaadoptuj Przyjaciela
  3. Koty do adopcji
  4. Imbir

Imię:
Imbir
Gatunek:
kot
Rasa:
kot europejski
Płeć:
kocur
Kategoria wiekowa:
dorosły
Wiek (lata):
4-6
Wielkość:
średni
Jak długo jest w schronisku:
3 tygodnie (od 05.2025)
Dodatkowe informacje:
przyjazny dla kotów, spokojny, strachliwy, sterylizowany/kastrowany

Imbirek to młody i zadziorny, bardzo przystojny koci kawaler o rozbrajającym uśmiechu i radosnych, niesamowitych złotych oczach. ️Kocurek trafił do nas z infekcją górnych dróg oddechowych i stanem zapalnym w pyszczku. Po kilku miesiącach jest jak nowy: jest po zabiegu stomatologicznym, energia go rozpiera, a apetyt ma doskonały.

Imbir jest nadal nieufny wobec człowieka, dlatego najlepszy dla niego byłby dom z kocim kolegą lub koleżanką. Z doświadczenia wiemy, że w kocim towarzystwie takie nieprzystępne koty mogą zmienić się nie do poznania.

Kocurek jest wykastrowany i odrobaczony. Test fiv dodatni, felv ujemny. Ma około 4 lata. Przebywa w domu tymczasowym i szuka domu stałego.

Galeria zdjęć

Aby dowiedzieć się więcej o warunkach adopcji i przejść przez proces adopcyjny, skontaktuj się bezpośrednio z fundacją odpowiedzialną za danego podopiecznego.

  • [email protected]; [email protected] (psy)