30 Kreatywnych Wrocławia 2020. Książki ilustrowane przez Pawła Mildnera [ZAKOŃCZONY]

Do wygrania są 3 egzemplarze książki „Śmiechu warte” z tekstami Jana Brzechwy i ilustracjami wrocławskiego projektanta graficznego, który właśnie dołączył do grona 30 Kreatywnych Wrocławia w dziedzinie kultura/sztuka/design. Tom opublikowany został nakładem Wydawnictwa Warstwy. Konkurs trwa do 17 grudnia do 9.00. 


Do wzięcia są: 

3 egzemplarze albumu „Śmiechu warte” z ilustracjami Pawła Mildnera do tekstów Jana Brzechwy

Ponad pół wieku po pierwszej edycji (1964) Warstwy przygotowały nowe wydanie książki „Śmiechu warte” Jana Brzechwy, wciąż jednego z najpopularniejszych autorów utworów literackich dla dzieci, mistrza poezji polskiej (nie tylko tej dziecięcej!).

W tomie znajdziemy kilkadziesiąt tekstów Brzechwy, zarówno tych świetnie znanych czytelnikom (Jak rozmawiać trzeba z psem, Ciaptak czy cykl Zoo na wesoło), jak i tych mniej popularnych (Mleko czy Jasne jak słońce).

Wznowienie to także zupełnie nowa szata graficzna książki. Zabawnym i przewrotnym wierszom towarzyszą wyraziste, kolorowe ilustracje autorstwa Pawła Mildnera, wrocławskiego malarza, ilustratora i autora książek obrazkowych (m.in. Ciekawe, co myśli o tym królowa, Dwie Siostry 2013).

Książka została wyróżniona w kategorii książki ilustrowanej w konkursie Polish Graphic Design Awards.

Jak wygrać książki Wydawnictwa Warstwy

Trzeba do czwartku 17 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymienić dwa tytuły zagranicznych dzienników, do których ilustracje robił Paweł Mildner. Podpowiedź znajdziecie w profilu projektanta graficznego w serwisie 30 Kreatywnych Wrocławia 2020.  

Nagrodę wygra co siódma osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę