30 Kreatywnych Wrocławia 2020. Książki Filipa Zawady [ZAKOŃCZONY]

Do wygrania są 3 egzemplarze książki „Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek” wrocławskiego pisarza, poety, muzyka, łucznika, który właśnie dołączył do grona 30 Kreatywnych Wrocławia w dziedzinie kultura/sztuka/design. Tom opublikowany został nakładem Wydawnictwa Znak. Konkurs trwa do 17 grudnia do 9.00. 


Do wzięcia są: 

3 egzemplarze tomu „Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek” Filipa Zawady

„Na świecie pewnych jest tylko kilka rzeczy. Za wyrażanie się nie dostajesz deseru (kto by go zresztą jadł). Błażej to beksa i irytujący dureń, który gówno wie o życiu. A dorośli zajmują się samymi pierdołami, no chyba, że są kierowcami cystern. I bądź tu mądry, kiedy kot Szatan znika w tajemniczych okolicznościach, sklepikarka Stefa rodzi sobie nagle dziecko, a za zakonnicami to już w ogóle nie trafisz.”

„Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek” to historia poszukiwania swojego miejsca na Ziemi, planecie ludzi. Świeża, błyskotliwa proza, która sprawia, że zaczynasz widzieć, jak bardzo świat z twoich wyobrażeń różni się od tego, w którym żyjesz. Z każdą stroną uświadamiasz sobie, że tę książkę Filip Zawada napisał właśnie o tobie.

Jak wygrać książki Wydawnictwa Znak

Trzeba do czwartku 17 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie, jak Filip Zawada komentuje otaczającą rzeczywistość i co wtedy rysuje? Podpowiedź znajdziecie w profilu pisarza w serwisie 30 Kreatywnych Wrocławia 2020.  

Nagrodę wygra co siódma osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę