3 października - Kowale: kolejny etap budowy wodociągów

Od 3 października 2015 roku (sobota) do 4 października 2015 roku (niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 118. Jest to związane z kolejnym etapem prac przy budowie kanalizacji na osiedlu Kowale. 


W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na Osiedlu Kowale polegającym na ułożeniu warstwy bitumicznej na ulicy Kowalskiej (całkowite zamknięcie), od 3 października 2015 roku (sobota) do 4 października 2015 roku (niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 118.

Autobusy linii 118 będą kursowały w skróconej relacji od pętli na Rędzinie do skrzyżowania ulicy Kowalskiej i Tczewskiej, od ulicy Kwidzyńskiej przez ulicę Działdowską i Tczewską.
W kierunku przeciwnym od skrzyżowania ulicy Kowalskiej i Tczewskiej autobusy linii 118 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Chłopską i Węgoborską do ulicy Działdowskiej.

Na odcinku od pętli przy 3M przy ulicy Kowalskiej do pętli na Sępolnie lub Wojnowie, zostaną uruchomione kursy linii zastępczej 718.

Nocne kursy linii 241 nadal będą realizowane objazdem przez ulicę Brucknera.

Zgłoś uwagę