29/30 listopada - remont przejazdu kolejowego na ulicy Stabłowickiej

W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego na ulicy Stabłowickiej w pobliżu stacji kolejowej Wrocław Pracze, od godziny 22:00 w nocy 29/30 listopada 2019 roku (piątek/sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 101, 103 i kursów nocnych linii 245.

  • fot. google.maps


Autobusy linii 101 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od ulicy Królewieckiej przez ulicę Maślicką i Główną do ulicy Stabłowickiej z pominięciem przystanków "Lubelska", "Zbożowa", "Pracze Odrzańskie", "Pracze Odrzańskie (stacja kolejowa)", "Stabłowicka" i "Stabłowicka (Ośrodek zdrowia)".

Autobusy linii 103 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od ulicy Maślickiej przez ulicę Brodzką do pętli Pracze Odrzańskie z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ulicy Głównej i Stabłowickiej.

Kursy nocnej linii 245 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Głównej i Stabłowickiej przez ulicę Stabłowicką, Jeleniogórską i Średzką do pętli w Leśnicy.

Wykonawca Robót uruchomi specjalnego bezpłatnego busa, który zapewni obsługę komunikacyjną ulicy Stabłowickiej pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Główną a stacją kolejową Wrocław Pracze.

Autobusy powrócą na swoją stałą trasę przejazdu  w dniu 2 grudnia 2019 roku (poniedziałek).Zgłoś uwagę