13 czerwca - przebudowa sieci kanalizacyjnej Pawłowice

Od 13 czerwca 2015 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii
autobusowych 130, 241 i 936 w rejonie Pawłowic.


W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ulicy Starodębowej na Osiedlu Pawłowice przy oddaniu do ruchu ulicy Pawłowickiej, od 13 czerwca 2015 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 130, 241 i 936.

Autobusy linii 130 od ulicy Przedwiośnie będą kursowały w obu kierunkach objazdem przez ulicę Azaliową, Pawłowicką do pętli przy ulicy Widawskiej z pominięciem przystanku na ulicy Starodębowej.

Kursy autobusu nocnego linii 241 będą realizowane z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Przedwiośnie przy skrzyżowaniu z ulicą Pawłowicką oraz na ulicy Starodębowej przy skrzyżowaniu z ulicą Malwową.

Natomiast autobusy linii strefowej 936 powrócą na trasę przez Osiedle Pawłowice i będą kursowały w obu kierunkach przez ulicę Azaliową i Pawłowicką.

Od 13.06.2015r. zostanie też wprowadzona nowa organizacja ruchu. Ul.Starodębowej na odcinku od ul.Malwowej do ul.Przedwiośnie i dalej do ul.Jeziorowej zostanie zamknięta. Na trasie drogowcy wyznaczyli objazdy. 

Zgłoś uwagę