To był przepiękny koncert z muzyką z „Carmen”. Święto Muzyki przed budynkiem Opery [ZDJĘCIA]
Dziękujemy za obejrzenie galerii. Poniżej inne galerie, które mogą Cię zainteresować.
Dziękujemy za obejrzenie galerii. Poniżej inne galerie, które mogą Cię zainteresować.