www.wroclaw.pl
U tego partnera możesz otrzymać zniżka do-18%*
Kultura,Rozrywka

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Chcemy świata, w którym dzieci mają dostęp do edukacji kulturalnej, otaczane są przez mądrych dorosłych, wyrastają na szczęśliwych, twórczych i wrażliwych ludzi

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka mieści się w sercu Starego Miasta w secesyjnej kamienicy przy ul. Kuźniczej 29a (I i II piętro). To w tym budynku działał Teatr Kalambur oraz Teatr k2.

W naszym teatrze odbywają się zarówno spektakle jak i warsztaty dla każdej grupy wiekowej. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno dzieci jak i dorośli.
Oferujemy m.in.:

  • Teatr Bąbli – spektakle dla najmłodszych dzieci w wieku 1-4 lat. Jest to teatr bezpieczny, przystosowany do percepcji dziecka. Porusza zmysły, wzbudza emocje, zachwyt i ciekawość. Po spektaklu odbywa się wspólna zabawa z aktorkami i rówieśnikami.
  • Spektakle dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Treści przedstawień są dostosowane do wieku widza. Pomagają dziecku zrozumieć swoje emocje i uczucia oraz jak sobie poradzić z ich przeżywaniem. Uczą również samodzielności w radzeniu sobie z trudnościami. Spektakl może stanowić temat rozmowy z dzieckiem.
  • Ogólnorozwojowe zajęcia dla najmłodszych (od 1 miesiąca życia).
  • Warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym: teatr, ruch, plastyka, muzyka.
  • Warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych.

Godziny otwarcia

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00. W lipcu i sierpniu czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Spektakle odbywają się w niedziele. Dla grup zorganizowanych – od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone.

Galeria