www.wroclaw.pl
Usługi

Miejska Dżungla (ZAMKNIĘTE)

Miejska Dżungla to miejsce dla każdego, kogo interesuje świat zwierząt.

Nie jest to zwykła wystawa – łączy w sobie możliwość podziwiania egzotycznych zwierząt z nabywaniem wiedzy na ich temat, a przede wszystkim daje możliwość bezpośredniego obcowania z nimi.

Jest to wspaniałe źródło rozrywki, ale także wiedzy i niezapomnianych doświadczeń! Tutaj na własnej skórze przekonasz się, czy wąż jest śliski, zobaczysz jak żyje małpia rodzina. Włochate pająki, duże węże, ale także kolorowe ptaki i ciekawskie wiewiórki - wszystko to i wiele więcej dostępne w zasięgu ręki! Każdy znajdzie coś dla siebie! 

Zapewniamy możliwość zwiedzania pod nadzorem opiekunów zwierząt, jak i organizujemy zajęcia tematyczne, które są doskonałym uzupełnieniem szkolnych lekcji przyrody. Wszystkie zwierzęta w naszym egzotarium mają zapewnione odpowiednie warunki oraz są objęte stałym nadzorem opiekunów i lekarza weterynarii z Kliniki Weterynarii SKVET.

Informacje na temat COVID-19:

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w wyniku COVID-19, korzystanie z usług u Partnerów uczestniczących w programie Nasz Wrocław może być utrudniona lub niemożliwa aż do odwołania. Przed planowaną wizytą u naszych Partnerów prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, czy świadczone usługi nie są czasowo zawieszone. Ze względu na epidemię i dbając o bezpieczeństwo klientów Miejska Dżungla jest zamknięta do odwołania.

Galeria