Konsultacje ogólnomiejskie w sprawie Zielonego WBO 2017

Formularz do głosowania

Jak głosujemy?
  • w okresie 6 - 13 grudnia,
  • wyłącznie w sposób elektroniczny,
  • jeden mieszkaniec głosuje tylko raz, na dwa projekty – jeden mały do 250 tys. zł i jeden duży do 500 tys. zł,
  • podczas głosowania należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany kod potwierdzający, z jednego numeru telefonu mogą zagłosować maksymalnie trzy osoby,
  • głosować może każdy mieszkaniec Wrocławia, niezależnie od wieku i miejsca zameldowania.

Wybrane projekty

Projekt mały (do 250 tys. zł)
Projekt duży (do 500 tys. zł)

Twoje dane

Pamiętaj, aby podać poprawny nr telefonu komórkowego - wyślemy na niego SMS z kodem weryfikacyjnym do potwierdzenia oddania głosu. Z jednego numeru telefonu możesz potwierdzić maksymalnie 3 głosy (numery PESEL).

*) Pola obowiązkowe

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2016 r., poz. 922 tj.) informujemy, że: administratorem tak zebranych danych osobowych jest Gmina Wrocław, pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław, dane będą przetwarzane w celu realizacji konsultacji ogólnomiejskich dotyczących Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2017, dane nie zostaną udostępnione innym podmiotom, podanie danych jest dobrowolne, biorący udział w konsultacjach ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania wraz z prawem do kontroli przetwarzania danych zawartych w zbiorze zgodnie z art. 32 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2016 r, poz. 922 tj.).


Numer telefonu podawany podczas głosowania wykorzystywany jest tylko i wyłącznie w celu zabezpieczenia przeprowadzenia głosowania WBO 2017.