Zgłoś nowy projekt do WBO 2018

Zalecamy wypełnianie formularz na komputerach stacjonarnych - ułatwi to wprowadzanie długich opisów, lokalizację projektu na mapie czy dodawanie załączników. W razie problemów z wypełnieniem formularza zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji. Osoby które napotkają problemy techniczne z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt na adres e-mail redakcja@araw.pl lub telefonicznie 71 776-71-46.

Lider projektu

Dane kontaktowe

W przypadku zgody na kontakt elektroniczny wymagany jest telefon oraz adres e-mail. Podając adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia wniosku.

Zgoda na publikację

Opis projektu


Należy w punktach wymienić najważniejsze elementy składowe projektu, które w połączeniu z tytułem i opisem projektu ułatwią weryfikowanie kosztów i możliwości realizacji projektu.

1.
2.
3.
4.
5.
+

Koszty

Nie więcej niż 1 mln zł dla projektów ogólnomiejskich, nie więcej niż 750 tys. zł dla projektów rejonowych i nie więcej niż 100 tys. zł dla projektów zabytkowych..

Przykładowe koszty inwestycji, które często pojawiają się w WBO mozna sprawdzić na stronie https://www.wroclaw.pl/rozmawia/wroclawski-budzet-obywatelski-edycja-2018-cennik.

Lokalizacja na mapie *

Zaznaczenie lokalizacji projektu na mapie jest wymagane w celu dodania nowego projektu WBO do bazy. Na podstawie wybranych lokalizacji system zwraca współrzędne działek na jakich realizowany będzie projekt.


Wybrane punkty na mapie:

  Pomoc

  1. Zaznaczyć można:
   • Punkt (projekty realizowane w 1, konkretnym miejscu)
   • Kilka punktów (maksymalnie 10)
  2. Aby przyspieszyć oznaczanie miejsc realizacji projektu na mapie możesz skorzystać z wyszukiwarki umieszczonej powyżej.
  3. W celu dodania konkretnego punktu wystarczy kliknąć na mapie - mapę można przybliżać i przemieszczać w bok
  4. W razie pomyłki punkty można przesunąć (klikając na punkt i "trzymając" przesunąć w bok) lub usunąć (klikając na dany punkt oraz wybierając "usuń punkt").

  Załączniki

  Przy zamieszczaniu zdjęć na stronie projektu będzą widoczne ich miniaturki, przy pozostałych plikach odpowiadające im ikony.

  Maksymalny rozmiar dodanych plików: 10 MB | Obsługiwane rozszerzenia: PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX

  * pole wymagane

  Zabezpiecznie antyspamowe  Wymagane jest podanie przynajmniej jednej formy kontaktu z liderem projektu: telefonicznie lub poprzez e-mail. Jeżeli został podany adres e-mail wymagana jest zgoda na kontakt poprzez pocztę elektroniczną.

  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), przyjmuję do wiadomości, że: administratorem tak zebranych danych osobowych jest Gmina Wrocław, pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław, dane będą przetwarzane w związku z udziałem w konsultacjach społecznych dotyczących Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2018, dane, w przypadku wyrażenia ww. zgody, zostaną udostępnione na stronie internetowej www.wroclaw.pl, podanie danych jest dobrowolne, prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania wraz z prawem do kontroli przetwarzania danych zawartych w zbiorze przysługuje zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych. Oświadczam jednocześnie, że podane przez mnie dane są prawdziwe.