Nr projektu. 64
Elektroniczne tablice informacyjne na przystankach przy ul. Przyjaźni w kierunku miasta. [WBO. 2019]
Kategoria: komunikacja zbiorowa
Budżet zweryfikowany: 400 000 zł
Status: Nie wybrany w głosowaniu
Projekt osiedlowy: do 750 000 zł
- Projekt osiedlowy
Komentarz UMW po II etapie oceny:
Projekt został oceniony pozytywnie. Szacunkowy koszt realizacji wynosi 400 000 zł. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z Liderem na etapie sporządzania dokumentacji projektowej.
Komentarz UMW po I etapie oceny:
"Projekt został oceniony pozytywnie. Szacunkowy koszt realizacji wynosi 400 000 zł. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z Liderem na etapie sporządzania dokumentacji projektowej.
Rekomendujemy Liderom dokonanie przeglądu zgłoszonych projektów w celu sprawdzenia czy nie zgłoszono innych wniosków o podobnym zakresie. W interpretacji UMW występują projekty podobne: 64, 101"
Opis projektu
Instalacja elektronicznych tablic informacji dla pasażerów MPK na przystankach przy ul. Przyjaźni. Tablice powinny pojawić się na przystankach w kierunku miasta Sąsiedzka, Braterska oraz na przystanku Przyjaźni w obydwu kierunkach.
Uzasadnienie projektu
W ostatnim czasie nastąpił gwałtowny rozwój ilości mieszkańców na osiedlu Krzyki. Oprócz mieszkańców bardzo dużo jest osób wynajmujących. Wydłużona została również linia tramwajowa nr 7 do Kleciny. W związku z tym istotną informacją jest kiedy przyjedzie następny tramwaj, a przy okazji na takich tablicach pojawi się informacja o utrudnieniach czy też jakości powietrza. Tablice powinny pojawić się na przystankach w kierunku miasta Sąsiedzka, Braterska oraz na przystanku Przyjaźni w obydwu kierunkach.
Grupa beneficjentów projektu
Mieszkańcy osiedla Krzyki/Partynice.
Szacunkowa liczba beneficjentów projektu
około 15 tys. ludzi.
Elementy projektu
4 x tablica informacji przystankowej
Lokalizacja
Lokalizacja: projekt osiedlowy
Lokalizacja szczegółowa: Wskazane przystanki
Osiedle: Krzyki-Partynice
Liczba głosów ogółem
To wartość przedstawiająca ogólną frekwencja podczas głosowania. Zawiera w sobie ważne głosy oddane poprzez internet oraz zgłoszone w formie papierowej.

Liczba głosów
Głosy można było oddawać w 2 formatach: poprzez internet oraz w formie papierowej. Głosy w formie papierowej były wprowadzane przez wyznaczonych pracowników UM Wrocław.


Płeć : kobiety - mężczyźni
Podział głosów oddanych przez mieszkanców według płci, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.


Wiek głosujących
Podział głosów oddanych przez mieszkanców według grup wiekowych, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.