Nr projektu. 498
Przejście na Poleską [WBO. 2018]
Kategoria: piesze/rowerowe
Budżet zweryfikowany: 250 000 zł
Status: Nie wybrany w głosowaniu
Próg budżetowy: do 250 000 zł
- Projekt rejonowy (Pawłowice, Psie Pole-Zawidawie)
- Lider projektu:
Komentarz UMW po II etapie weryfikacji - ostateczny:
Projekt został zweryfikowany pozytywnie w zakresie budowy szlaku pieszego. Kwota potrzebna na realizację zadania to 250 000 zł. Teren wymaga kompleksowego zagospodarowania. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z Liderem na etapie opracowywania dokumentacji projektowej.
Komentarz UMW po I etapie weryfikacji:
Projekt został zweryfikowany pozytywnie w zakresie budowy szlaku pieszego. Kwota potrzebna to 250 000 zł. Teren wymaga kompleksowego zagospodarowania. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z Liderem na etapie opracowywania dokumentacji projektowej.
Uzasadnienie
Potrzeba budowy tego przejścia jest zauważalna od dawna. Chodnik ma połączyć przejście wzdłuż Kiełczowskiej z osiedlem Poleska 17-41 i budynkami położonymi wzdłuż ulicy Litewskiej i Gorlickiej. Obecnie przejście jest gruntowe i często zamienia się w wyprawę przez błoto, by najkrótszą drogą przejść z przystanku MPK LZN do osiedla Poleska 17-41. Beneficjentami są mieszkańcy wskazanego osiedla, nowych budynków przy ulicy Litewskiej oraz Gorlickiej.
Elementy projektu
Chodnik od Kiełczowskiej do Poleskiej 17-41 (szerokość dla pieszych)
Lokalizacja
Rejon WBO: Nr 5: Pawłowice, Psie Pole-Zawidawie
Lokalizacja szczegółowa: Przestrzeń pomiędzy ulicą Kiełczowską a Poleską od zejścia z chodnika wzdłuż Kiełczowskiej do budynku komunalnego i dalej przejście w kierunku ogrodzenia Lotniczych Zakładów Naukowych i wzdłuż tegoż ogrodzenia wyjście w obrębie osiedla Poleska 17-41.
Osiedle: Psie Pole-Zawidawie
Liczba głosów ogółem
To wartość przedstawiająca ogólną frekwencja podczas głosowania. Zawiera w sobie ważne głosy oddane poprzez internet oraz zgłoszone w formie papierowej.

Liczba głosów : internet - papier
Głosy można było oddawać w 2 formatach: poprzez internet oraz w formie papierowej. Głosy w formie papierowej były wprowadzane przez wyznaczonych pracowników UM Wrocław.


Płeć : kobiety - mężczyźni
Podział głosów oddanych przez mieszkanców według płci, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.


Wiek głosujących
Podział głosów oddanych przez mieszkanców według grup wiekowych, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.