Nr projektu 707

Inflancka Track [WBO 2015]

Głosów: 126

Kategoria: edukacja

Budżet zweryfikowany: 310 000 zł

Status: Nie wybrany w głosowaniu

Próg budżetowy: 150 tys. zł - 500 tys. zł

Uzasadnienie

W projekcie proponuję budowę a w zasadzie przebudowę istniejącej bieżni żużlowej i budowę bieżni do skoku w dal ze skocznią. W promieniu kilku kilometrów brak jest takiego obiektu, na którym młodzież i dzieci mogłyby mieć kontakt ze zbliżoną do profesjonalnej infrastrukturą lekkoatletyczną. Jej powstanie mogłoby zachęcić do uprawiania królowej sportu a także znacznie poszerzyło możliwości wykorzystania obiektu sportowego przez Zespole Szkół.
Długość bieżni 80 m w tym 60 metrów bieżni do sprintów, 15 metrów podbiegu/zbiegu i 5 metrów wolne.
Bieżnia w części zasadniczej 6 torów po 122 cm szerokości każdy, długość 60 m.
Podbieg 15 m dla którego zorganizowania można wykorzystać różnicę wysokości terenu (bieżnia jest niżej położona niż budynek szkolny) i zrobić podbieg wyhamowujący. Na obu końcach bieżni należy zamontować ramy, do których będzie można dopinać np. gumy wyhamowujące.
Rozbieg lekkoatletyczny z boku bieżni, 40 m długości, skocznia 11 metrów długości.
Ze względu na możliwość zanieczyszczania skoczni przez czworonogi, należy obiekt ogrodzić.
Beneficjentami będą uczniowie Szkoły Podstawowej numer 10 im B. Krzywoustego a także młodzież z całego dużego osiedla położonego w obrębie ulic Kiełczowskiej, Żmudzkiej, Litewskiej, Poleskiej, Gorlickiej i Zgorzeliska.

Komentarz UMW po II etapie weryfikacji:

Projekt został zweryfikowany pozytywnie. Kwota potrzebna na realizację projektu to 310.000 PLN. Ostateczny zakres projektu zostanie ustalony z liderem na etapie opracowywania dokumentacji technicznej.

Lokalizacja

Osiedla Psie Pole-Zawidawie

Lokalizacja szczegółowa: Psie Pole, AR_24, 8/17 , teren Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 we Wrocławiu, Inflancka 13.

Załączniki

Liczba głosów ogółem

To wartość przedstawiająca ogólną frekwencja podczas głosowania. Zawiera w sobie głosy oddane poprzez internet oraz zgłoszone w formie papierowej.

0

Liczba głosów : internet - papier

Głosy można było oddawać w 2 formatach: poprzez internet oraz w formie papierowej. Głosy w formie papierowej były wprowadzane przez wyznaczonych pracowników UM Wrocław.

Internet 0
Papier 0

Płeć : kobiety - mężczyźni

Podział głosów oddanych przez mieszkanców według płci, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.

Kobiety 0
Mężczyźni 0

Wiek głosujących

Podział głosów oddanych przez mieszkanców według grup wiekowych, obliczony na podstawie podawanych numerów PESEL.

Liczba głosów wg osiedli

Podział głosów oddanych przez mieszkanców według osiedli, obliczony na podstawie podawanych deklaracji mieszkańców głosujących przez internet.