Redakcja portalu www.wroclaw.pl

Redaktor naczelna
Kierownik działu Wiadomości
Ewa Waplak
tel. 71 776 71 42
ewa.waplak@araw.pl

Zastępca redaktora naczelnego
Kierownik działu Komunikacja
Janusz Krzeszowski
tel. 71 776 71 20
janusz.krzeszowski@araw.pl

Sekretarz redakcji
Kierownik działu Czas wolny
Małgorzata Wieliczko
tel. 71 776 71 39
malgorzata.wieliczko@araw.pl

Kierownik działu Kultura
Agnieszka Kołodyńska-Walków
tel. 71 776 71 39
agnieszka.kolodynska-walkow@araw.pl


Kierownik działu Biznes
Jarosław Ratajczak
tel. 71 776 71 30
jaroslaw.ratajczak@araw.pl


Dziennikarze

Arkadiusz Cichosz
tel. 71 776 71 39
arkadiusz.cichosz@araw.pl

Eliza Głowicka-Wolska
tel. 71 776 71 25
eliza.glowicka-wolska@araw.pl
 

Beata Jackowska
tel. 71 776 71 39
beata.jackowska@araw.pl

Magdalena Talik
tel. 71 776 71 39
magdalena.talik@araw.pl


Tomasz Wysocki
tel. 71 776 71 40
tomasz.wysocki@araw.pl

Urszula Jagielnicka
tel. 71 776 71 25
urszula.jagielnicka@araw.pl

Miłosz Turowski
tel. 71 776 71 39
milosz.turowski@gmail.com

 

Redakcja portalu www.wroclaw.pl
pl. Solny 14
50-062 Wrocław
tel. 71 77 671 46
faks. 71 783 53 11
redakcja@araw.pl 

 

Pozostałe dane kontaktowe: Kontakt

Zgłoś uwagę