„Zwariować ze szczęścia” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 10.03 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na film "Zwariować ze szczęścia" do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.  Villa Biondi to specjalny ośrodek terapeutyczny dla kobiet z problemami psychicznymi. Wśród jego pacjentek są dwie zupełnie skrajnie indywidualności. Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi, siostra Carli Bruni) to ekscentryczna mitomanka, która wyrzuca z siebie słowa z prędkością karabinu maszynowego. Donatella (Micaela Ramazzotti, żona reżysera Paola Virziego) jest skrajnie wychudzoną, pokrytą tatuażami, wrażliwą introwertyczką. Pewnego dnia obie postanawiają uciec z ośrodka i poszukać szczęścia w świecie „normalnych” ludzi. To początek wyjątkowej, kobiecej przyjaźni na dobre i na złe. 

Aby wygrać bilety trzeba do 10.03 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Która z aktorek grających w  „Zwariować ze szczęścia” była nominowana do Europejskich Nagród Filmowych i była obecna we Wrocławiu podczas gali ich wręczenia?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 

 
Zgłoś uwagę