Zrób sobie betonową lampę - zaproszenie na warsztaty [ZAKOŃCZONY]

9 kwietnia w jednym z loftów Nowej Papierni dziewczyny z bloga „Pani to potrafi” poprowadzą warsztaty Do It Yourself. Uczestnicy będą mogli własnoręcznie wykonać betonową lampę – od etapu betonowania po indywidualną dekorację. A następnie zabrać ją do domu i cieszyć się samodzielnie zrobioną ozdobą. W dobre ręce oddamy dwa pojedyncze zaproszenia na warsztaty. Satysfakcja gwarantowana!


Nowa Papiernia nie jest przypadkowym miejscem na warsztaty. Tutejsze lofty i soft lofty są wzorem nowoczesnego designu zanurzonego w industrialnym stylu. Lofty powstały w dwóch budynkach po fabryce papieru z końca XIX wieku. Z kolei wysokie soft lofty, które cieszyły się ogromną popularnością, w nowym budynku New Line.

Pomysł na nowe mieszkania w klimacie loftów został rozwinięty i będzie kontynuowany na Przedmieściu Oławskim w kolejnym etapie Nowej Papierni – Ultra Nova. Dwa budynki powstaną dokładnie w podwórzu przy ul. Kościuszki 130 a-c, tuż obok budynków pierwszego etapu. Soft lofty Ultra Nova będą inspirowane industrialnym charakterem Papierni i realizowane z wykorzystaniem nietypowych materiałów. Mieszkańcy będą mieli do wyboru m.in. ręcznie robioną cegłę, beton dekoracyjny, płyty 3D na ściany i pluszowe panele ścienne – zupełną nowość na rynku nieruchomości.

Koszt udziału w warsztatach to ok. 300 zł dla jednej osoby. Mamy dla Was dwa zaproszenia!

Co zrobić aby wygrać?

 

Wymyśl hasło reklamujące nowe soft lofty Nowej Papierni – Ultra Nova

Dwie osoby, które w tak krótkiej formie oddadzą charakter wrocławskich loftów, otrzymają zaproszenia na warsztaty

 

Warsztat DIY -  betonowa lampa

Prowadzące: http://www.panitopotrafi.pl/

Termin: 9 kwietnia, godz. 11:00-17:00

Miejsce: Loft Nowej Papierni (parter budynku B, wejście od strony patio), ul. Kościuszki 142e

Organizatorzy zapewniają wszelkie materiały do wykonania lampy, kącik kawowy, kameralną atmosferę, loftowy klimat i niespodzianki!

REGULAMIN

Konkurs trwa do piątku, 8 kwietnia, do godz. 10.00. Hasło reklamowe należny wpisać w podany formularz. Prosimy też o podanie numeru telefonu - drogę telefoniczną poinformujemy zwyciężców. Hasło wybierze organizator konkursu. Zgłoś uwagę