Zmiany w ruchu od 7 października

Pełczyńska, Cybuskiego, Most Zwierzyniecki i Rzeźnicza. Między innymi w tych miejscach wystąpią zmiany w organizacji ruchu. 


Pełczyńska - ruch wahadłowy podczas weekendu

Przypominamy o kontynuacji robót drogowych w ul. Pełczyńskiej  - odbudowa nawierzchni jezdni - i wprowadzeniau ruchu wahadłowego na kolejnym odcinku od Kominiarskiej do Tymiankowej. Od nocy 7/8 do nocy 9/10 zajęty pod roboty drogowe będzie pas lewy a przejazd w trybie wahadłowym odbywał się będzie pasem prawym. Podczas kolejnych weekendów prace będą kontynuowane.

Most Zwierzyniecki / ul. Mickiewicza - wyłączenie torowiska

Przypominamy również o kontynuacji prac torowych w nocy z 7/8 października - wymiana krzyżownic  na zjeździe z mostu w ul. Mickiewicza. W godzinach 23.00 - 8.00 nie będą na tym odcinku kursowały tramwaje
1,2,4,10 a kierowcy napotkają na miejscowe wygrodzenia. 

Rzeźnicza - zamknięcie ulicy

W dniach 10 - 22.10 zamknięta dla ruchu będzie ulica Rzeźnicza dla potrzeb wykonania robót sieciowych (budowa przyłączy) przy biurowcu Green River pod nr 16. Objazd od strony Nowego Światu został poprowadzony ulicami: Łazienną, Malarską, Odrzańską, Św. Elżbiety i Kiełbaśniczą. Aby umożliwić objazd od strony ul. Św. Mikołaja, na czas prowadzonych robót na ul. Kiełbaśniczej wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Kiełbaśnicza, Łazienna, Nożownicza - zakaz parkowania 

W dniu 7.10 na wspomnianych ulicach obowiązują zakazy postoju i parkowania. Na jutro zaplanowano również renowację oznakowania na Nożowniczej od Więziennej do Łaciarskiej więc na tej ulicy również w dniu jutrzejszym nie wolno parkować.

Lokalne utrudnienia na ulicy Cybulskiego

W związku z rozpoczęciem wdrażania projektu uspokajania ruchu na ulicy Cybulskiego, na całym odcinku występowały będą czasowe i lokalne utrudnienia w ruchu spowodowane:
-  reorganizacją parkowania
- budową dwóch progów spowalniajacych
- zredukowaniem szerokości jezdni do 5m
- wyznaczeniem dodatkowych przejść dla pieszych .

 Prace potrwają do końca października.

źródło: ZDIUM

Zgłoś uwagę