Zmiany w ruchu drogowym na najbliższy tydzień

W najbliższym tygodniu na trzech wrocławskich ulicach pojawią się zakazy ograniczające ruch ciężarowy. Czeka nas też comiesięczny przegląd mostu Widawskiego.


Ul. Strachocińska - z dniem 23 stycznia na wniosek zarządzającego ruchem zostanie dodatkowo ograniczony ruch pojazdów ciężarowych poprzez wdrożenie sztywnego zakazu wjazdu dla pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 15t. (obecnie jest to 18t z dopuszczanym wjazdem w określonych godzinach jak dla strefy 18t). Zmiana ma na celu ochronę osiedla i przekierowanie tranzytu na wschodnią obwodnicę.

Ul. Dolnobrzeska i ul. Trzmielowicka - z dniem 26 stycznia na obydwu ulicach (dla kierunku od Średzkiej)  zacznie obowiązywać zakaz wjazdu dla pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 9t. Zmiana zostanie wdrożona w celu ochrony osiedla na polecenie zarządzającego ruchem.

Ul. Sułowska - w dniu 29 stycznia odbędzie się comiesięczny przegląd tymczasowej przeprawy mostu zastępującej zamknięty most Widawski. Prace konserwacyjne będą prowadzone w godzinach pozaszczytowych - 9.30 do 12.30.

Zgłoś uwagę