Zmiany w organizacji ruchu od 23 listopada

W najbliższych dniach wystąpią zmiany w organizacji ruchu w kilku punktach miasta, m.in przy ul. Michalczyka i Piotra Skargi. 


ul. Michalczyka - zwężenie jezdni

Od dzisiaj do 1 grudnia na ulicy Michalczyka wystąpią utrudnienia w postaci zwężenia jezdni.

Na pasie w kierunku siedziby Ekosystemu trwają prace związane z budową odcinka kanalizacji sanitarnej. Inwestorem prac jest MPWiK. 

ul. Piotra Skargi/ ul.Oławska - prace torowe

Na sobotę 25 listopada zaplanowano wymianę zwrotnicy zjazdowej oraz 10 płyt betonowych w torze węgierskim w ul. Piotra Skargi, przy skrzyżowaniu z ul. Oławską.

Ruch tramwajowy w kierunku do Dworca Głównego będzie wstrzymany do godz. 9.00 w niedzielę 26 listopada. Przejazdy tramwajów w przeciwnym kierunku będą się odbywały normalnie. 

ul. Długa - czasowe wstrzymywanie ruchu w porze nocnej

W nocy z 26/27 listopada br. na ul. Długiej, na łuku pomiędzy dwoma wiaduktami PKP, wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym związane z realizacją prac na rzecz Olczyk Sp. z o.o. Lokum 2 S.K.

Dla potrzeb demontażu przewodów linii WN 110kV zawieszonej nad jezdnią ruch kołowy będzie wstrzymywany na 2 do 4 minut w godzinach 22.00 - 5.00.

Prace nie będą prowadzone jednocześnie na dwóch nitkach jezdni. Ruch kołowy w czasie trwania robót będzie sterowany ręcznie.Zgłoś uwagę