Zmiany w organizacji ruchu od 18 września

Od 18 września na terenie miasta nastąpi kilka zmian w organizacji ruchu kołowego. M.in. na ul. Łaziennej, Szewskiej i Borowskiej. 


ul. Łazienna - zablokowany wyjazd od strony Kiełbaśniczej

W dniach 19 - 20 września na ulicy Łaziennej MPWiK będzie prowadzić prace przy usuwaniu awarii na sieci wodociągowej. Na całym odcinku obowiązuje zakaz parkowania oraz zakaz ruchu w kierunku ul. Kiełbaśniczej. 

Zakaz parkowania - renowacja oznakowania i wdrażanie nowej organizacji ruchu:

1. ul. Szewska - na 20 września zaplanowano renowację oznakowania poziomego (koperty) na odcinku od ul. Oławskiej do ul. Ofiar Oświęcimskich.

W tym dniu na wspomnianym odcinku obowiązuje całkowity zakaz parkowania.

2. ul. Stawowa -  21 września zakaz parkowania obowiązuje po stronie lewej od ul. Kościuszki. Powodem ograniczeń będzie wyznaczanie koperty.

3. ul. Sokolnicza - tego samego dnia odbędzie się wyznaczanie nowego sposobu parkowania w ul. Sokolniczej - na odcinku od sięgacza do Zelwerowicza.

Po wykonaniu nowego oznakowania wspomniany odcinek Sokolniczej stanie się jednokierunkowy, wjazd będzie możliwy wyłącznie od strony ul. Legnickiej. 

ul. Borowska - ruch wahadłowy pod wiaduktem

Na wniosek PKP PLK, w godzinach 21.00 - 5.00, od 21 września do 5 października pod wiaduktem będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Powodem utrudnień będą prace modernizacyjne na linii kolejowej nr 349 na odcinku Wrocław Brochów - Wrocław Kuźniki.

Organizacja ruchu zastępczego na czas robót przewiduje również zakaz skrętu w lewo w ul. Pszczelarską. 

ul. Siedlecka - roboty drogowe i brak przejazdu

Od 18 września na odcinku od Brodzkiej do Lubelskiej będzie prowadzony remont nawierzchni  - zwiększenie standardu z gruntowej na bitumiczną.

Na czas niezbędny do wykonania robót przejazd wspomnianym odcinkiem będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców zlokalizowanych tam posesji.

Prace potrwają kilka tygodni.

Zgłoś uwagę