8 sierpnia - ograniczenia w ruch na ulicy Kowalskiej [MAPA]

8 sierpnia rozpoczyna się kolejny etap prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na Osiedlu Kowale. Od soboty zmienią się trasy linii autobusowej 118 i nocnych kursów linii 241. Prace potrwają do połowy września.

Zmiana organizacji ruchu polegać będzie na zamknięciu ul. Kowalskiej od skrzyżowania z ul. Działdowską (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ul. Czajczą (bez skrzyżowania). W dalszym ciągu utrzymany zostaje jeden kierunek ruchu na odcinku od ul. Czajczej do ul. Olsztyńskiej, w kierunku ul. Jana III Sobieskiego, a także jeden kierunek ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Lechitów do granicy robót w kierunku ul. Miłoszyckiej, również w stronę ul. Jana III Sobieskiego.

KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Autobusy linii 118 będą kursowały w skróconej relacji od pętli na Rędzinie do skrzyżowania ulicy Kowalskiej i Tczewskiej, od ulicy Kowalskiej przez ulicę Węgoborską i Tczewską.
W kierunku przeciwnym od skrzyżowania ulicy Kowalskiej i Tczewskiej autobusy linii 118 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Kowalską, Działdowską i Kwidzyńską do ulicy Toruńskiej.

Nocne kursy linii 241 będą realizowane z pominięciem ulicy Kowalskiej, Działdowskiej i Kwidzyńskiej.


Mapa objazdów dla komunikacji publicznej

KOMUNIKACJA PRYWATNA

Mapa objazdów
Mapa objazdów dla komunikacji zbiorowej i indywidualnej. KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ

Zgłoś uwagę