Zmiana terminu meczu Impela Wrocław z Chemikiem Police

W związku z transmisją meczu przez telewizję, zmianie uległa data i godzina rozpoczęcia meczu Impela Wrocław z Mistrzem Polski – Chemikiem Police. Spotkanie zostanie rozegrane nie w sobotę, a dzień później, w niedzielę, 24 stycznia o godzinie 14:45.


Hitu 15. kolejki Orlen Ligi nie mogło zabraknąć w harmonogramie spotkań telewizyjnych. Spotkanie wstępnie zaplanowane na sobotę – zostało przeniesione na niedzielę – 24 stycznia 2016 roku. Pierwszy gwizdek meczu w Hali Orbita rozbrzmi o 14:45. Transmisja w Polsat Sport.

Chemik Police to niekwestionowany lider rodzimej ligi. W dotychczas rozegranych 12 meczach stracił tylko 4 sety, wygrywając każde spotkanie. Równie dobrze radzi sobie w Lidze Mistrzyń, w której zanotował tylko jedną porażkę – na wyjeździe z triumfatorem Ligi Mistrzyń 2015 – zespołem Eczacibasi Stambuł.

Impelki staną zatem przed trudnym zadaniem. Pod wodzą nowego trenera – Jacka Grabowskiego – przystąpią do walki w drugiej rundzie fazy zasadniczej. Po meczu z Developresem (który rozegrają 14 stycznia, a więc dwa dni wcześniej niż planowano), zawodniczki ze stolicy Dolnego Śląska czeka prawdziwy, siatkarski maraton. Najpierw na wyjeździe zmierzą się z Dresdner SC, a kolejnymi rywalkami będą już siatkarki z Polic.

Obie drużyny z pewnością przystąpią do meczu zmobilizowane. Będą mieć za sobą arcyważne spotkania w Lidze Mistrzyń – oba zespoły walczą o możliwość gry w fazie play-off. Impelki pokonać muszą Mistrza Niemiec, Chemik – Mistrza Włoch. Dopiero po tych meczach wszystkie siły skupione będą na walce w Orlen Lidze.

Hit 15. kolejki bez wątpienia będzie niezwykle widowiskowy. Naprzeciw siebie staną gwiazdy polskiej i światowej siatkówki. Bilety na to spotkanie są już dostępne w sprzedaży w sieci Empik, punktach STS oraz na KupBilet.pl.

Impel Wrocław kontra Chemik Police

Impel Wrocław kontra Chemik Police

Wydarzenia sportowe
Termin 24 stycznia 2016 14:45

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita

Zobacz
Zgłoś uwagę