Zimowy Turniej Piłkarski 2016

Trwają zapisy do Zimowego Turnieju Piłkarskiego. Impreza odbędzie się w czasie ferii zimowych,  od 01.02. do 12.02, i tradycyjnie organizowana jest przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. W rozgrywkach mogą wziąć udział zarówno zawodnicy na co dzień trenujący w drużynach piłkarskich, jak i amatorzy. 

  • Fot: archiwum


Wszyscy chętni mogą zgłaszać swoje drużyny do udziału w Turnieju. Start w zawodach jest bezpłatny, a rywalizacja odbędzie się w siedmiu kategoriach wiekowych – od ŻAKÓW (rocznik 2007 i młodsi), do MŁODZIEŻOWCÓW (rocznik 1994 i młodsi). Każdy ze zgłaszanych zespołów powinien składać się z minimum 4 zawodników z pola, bramkarza i do 5 rezerwowych. Mile widziani są zarówno chłopcy, jak i dziewczęta! Mecze będę rozgrywane w hali MCS przy ulicy Parkowej 14 – 16, codziennie od 9.00 do 15.00. –  Bazując na doświadczeniach z poprzednich lat spodziewamy się nawet pół tysiąca uczestników – mówi Tomasz Kinal, jeden z organizatorów.

Wszyscy młodzi zawodnicy otrzymają za udział w Turnieju bilet na mecz WKS Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (12.02.2016 r.), a najlepszy z zespołów zostanie uhonorowany na murawie Stadionu Wrocław podczas tego spotkania!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 stycznia do godz. 14.00 drogą elektroniczną pod adresem: turniej@mcs.wroc.pl. Podstawą zgłoszenia jest dostarczenie poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej, którą można pobrać ze strony www.mcs.wroc.pl (zakładka imprezy sportowe / Zimowy Turniej Piłkarski).

 

Zimowy Turniej Piłkarski

Zimowy Turniej Piłkarski

Zajęcia sportowe / Zawody / Dla dzieci / Ferie zimowe 2016
Termin od 1 lutego 2016 do 12 lutego 2016

Miejsce Hala MCS

Zobacz
Zgłoś uwagę