wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 19°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dotacja na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Wrocławianie budujący przyłącze kanalizacyjne do swojej posesji mogą uzyskać dotację do 50 proc. poniesionych i udokumentowanych kosztów (faktury i/lub rachunki), jednak nie więcej niż 2 tys. zł brutto.

Reklama

Wnioski o udzielenie dotacji wraz z wymienionymi w nim załącznikami należy składać w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia, ul. Hubska 8-16, 50-502 Wrocław, pok. 16, 18, 19, 20, tel. 71 799 67 00.

Jeżeli nieruchomość stanowi współwłasność, współwłaściciele winni wskazać osobę, która będzie reprezentowała ich w postępowaniu o przyznanie dotacji, przedkładając pełnomocnictwo sporządzone na obowiązującym druku.

Na podstawie złożonych kompletnych wniosków niezwłocznie zawierane są umowy dotacyjne.
Dotacje wypłacane są przelewem na wskazane przez Beneficjenta konto bankowe w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy dotacyjnej. 

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl