Zgłoś drużynę do Młodzieżowej Ligi Kibica

Ruszyły zapisy drużyn do Młodzieżowej Ligi Kibica, która organizowana jest przez Stowarzyszenie Kibice Razem. Ponownie zaplanowano szereg atrakcji, z prezentacją zwycięzców w przerwie meczu Śląska włącznie. Dołącz już dziś!

  • Zwycięzcy poprzedniej edycji Młodzieżowej Ligi Kibica


Stowarzyszenie Kibice Razem przy współpracy ze Stowarzyszeniem Wielki Śląsk oraz piłkarskim WKS-em ponownie organizuje mistrzostwa Młodzieżowej Ligi Kibica. Co zrobić, aby wziął udział w rozgrywkach?

Wystarczy zebrać drużynę liczącą od 6 do 10 zawodników z roczników 2002-2003 (15-16 lat) i do 17 sierpnia zgłosić swój udział w rozgrywkach poprzez wypełnienie formularza na stronie slaskwroclaw.kibice-razem.pl. Można także dostarczyć formularz bezpośrednio do siedziby Stowarzyszenia Kibice Razem, które znajduje się przy ulicy Szewskiej 66/67A.

Mistrzostwa zaplanowano na 28-30 sierpnia, a spotkania rozgrywane będą, jak co roku, na stadionie sportowym „Lotnicza”.

Atrakcyjne nagrody

Zwycięska drużyna otrzyma pamiątkowy puchar, medal, spersonalizowane koszulki i gadżety kibica. To jednak nie wszystko! Zostanie także zaprezentowana w trakcie wybranego meczu Śląska na Stadionie Wrocław. To będzie niesamowite przeżycie stanąć na środku murawy przy aplauzie, miejmy nadzieję, tysięcy kibiców.

Nagrody otrzymają także zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsca, a wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani pamiątkowymi medalami.Zgłoś uwagę