Zestawy książek od Wydawnictwa Format [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was fantastyczne książki. To nowości wrocławskiego Wydawnictwa Format. Warto zagrać, by wygrać!


Portal www.wroclaw.pl był patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, które odwiedziło 60 tysięcy czytelników. Mamy dla Was nowości wrocławskiego Wydawnictwa Format. Do wzięcia są:

  • 2 zestawy książek. W każdym znajdziecie „Korkociąg” Huberta Klimki-Dobrzanieckiego z ilustracjami wrocławianki Anny Szejdewik/Coxie (bohaterami są Maja i Francis, młodzi paryżanie, których losy splatają się w niecodzienny sposób) oraz książkę „Coś pan zmalował!” wrocławskiego ilustratora i karykaturzysty Tomasza Brody (obrazkową opowieść o edukacji plastycznej w Polsce od czasów Gomułki do Kaczyńskiego, o wykładowcach z wrocławskiej ASP, w tym o najważniejszych artystach miasta, ale i o przygodach Tomasza Brody, który na owej ASP studiował)

Aby wygrać książki trzeba w środę 6 grudnia do godz. 12.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, którego z wrocławskich malarzy Tomasz Broda opisuje jako malującego kropki?

Podpowiedź znajdziecie w tym tekście.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę