Zdobędzie Sky Tower pokonując 1142 schody na rowerze

21 sierpnia Krystian Herba wskoczy na rowerze na szczyt wieżowca Sky Tower. Do pokonania będzie miał 1142 schody. Wyczyn ten będzie zwieńczeniem festiwalu rowerowego Sky  Bike odbywającego się przez całe wakacje w Galerii Sky Tower.


Skacząc na rowerze zdobywa najwyższe budynki świata. Dlatego na jego trasie nie mogło zabraknąć wrocławskiego Sky Tower. Krystian Herba, 4-krotny rekordzista Guinnessa i finalista „Mam Talent” 21 sierpnia br. wskoczy na rowerze na 49. piętro wieżowca. Swój ekstremalny wyczyn rozpocznie punktualnie o godz. 12:00. - Cieszę się, że mogę sprawdzić swoje siły skacząc na najwyższy budynek w Polsce. Tym bardziej, że przez ostatnie 6 lat „zdobywałem” budynki za granicą. Od dłuższego czasu przygotowuję się do tego wydarzenia i jestem dobrej myśli. Wszystkich chętnych zapraszam do kibicowania, co z pewnością jeszcze bardziej mnie zdopinguje i zmotywuje podczas skakania  - mówi Krystian Herba. 

Ekstremalne wydarzenie zorganizowane zostanie w ramach trwającego w Sky Tower przez całe wakacje festiwalu rowerowego Sky Bike. 

Zgłoś uwagę