Zbiórka elektrośmieci

Stare i zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne nie mogą trafiać do odpadów zmieszanych. Starą pralkę czy zepsute radio trzeba oddać specjalistycznej firmie. Zobacz gdzie i kiedy można jeszcze przywieźć elektrośmieci.


Trzeba pamiętać, że wszystkie urządzenia, z których codziennie korzystamy to dla środowiska bardzo niebezpieczne odpady. Kiedy ich żywotność się skończy nie wolno ich zostawić na śmietniku lub po prostu wyrzucić – w naszym kraju takie postępowanie jest karalne. W czasie rozkładu mogą wyrządzić krzywdę zwierzętom, ludziom, a przede wszystkim otaczającemu nas środowisku.

Aby bezpiecznie pozbyć się zalegających w domu sprzętów wystarczy przynieść, lub przywieźć je do mobilnego punktu ElektroEko. Specjaliści przewiozą i zabiorą wszystkie elektrośmieci bezpłatnie i nie będzie trzeba martwić się skażeniem środowiska.

W sobotę zapraszamy mieszkańców Wrocławia do skorzystania z punktów zbiórki zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

 • ul. Hallera 52
  Każda trzecia sobota miesiąca – w godz. 10.00-15.00
 • ul. Komandorska 66 (CH Arena)
  Każda pierwsza sobota miesiąca – w godz. 10.00-15.00
 • ul. Hrobaczewskiego 4 (CH Astra)
  Każda druga sobota miesiąca – w godz. 10.00-15.00
 • ul. Wilczycka 14 Kiełczów
  7 dni w tygodniu w godz. 7.00-18.00 

W przypadku elektrośmieci dużych, takich jak: telewizor (powyżej 24 cali), pralka, lodówka itp. wystarczy zadzwonić pod numer: 2222 333 00 i umówić się na bezpłatny odbiór zepsutych urządzeń z domu.

Zgłoś uwagę