Zbierz swoją Ekipę!

Zorganizuj grupę znajomych i weź udział w nowym Programie Śląska. Zgłaszając swoją Ekipę otrzymasz tańsze bilety na mecze ligowe WKS-u i możliwość sięgnięcia po atrakcyjne nagrody.


Potrzebnych jest minimum 5 osób, żeby włączyć się do Programu Ekipa i rywalizować z innymi grupami kibiców o miano najwierniejszych fanów Śląska Wrocław! W naszej zabawie najważniejsze są: liczebność, frekwencja w trakcie sezonu i zaangażowanie w dodatkowe akcje Ekip (w trakcie spotkań Śląska i nie tylko!). Za każdy z tych elementów Twoja Ekipa otrzymuje punkty, a ta grupa, która zbierze ich najwięcej - zdobędzie atrakcyjne nagrody od swojego ukochanego klubu. 

Zwycięska Ekipa z osobami towarzyszącymi weźmie udział w wyjątkowej, rodzinnej imprezie na Oporowskiej, na której zapewniamy specjalny poczęstunek i odwiedziny drużyny Śląska Wrocław wraz ze sztabem szkoleniowym. Nie zabraknie również nagród rzeczowych, które otrzymają także pozostałe Ekipy zajmujące miejsca na podium. Na uczestników czekają też gadżety związane z Programem Ekipa. Niedługo w ofercie pamiątek Śląska Wrocław pojawią się koszulki dedykowane naszej zabawie!

Udział w Programie Ekipa to również wyjątkowe ceny biletów na mecze ligowe Śląska Wrocław. Już na samym starcie, przy minimalnej liczbie zgłoszonych - otrzymujecie od nas rabat na wejściówki wynoszący 18%. Im większa jest Wasza grupa - tym mniej zapłacicie za bilety na spotkania WKS-u.

UWAGA: Nie ma limitu Ekip zgłaszanych do akcji. Pamiętajcie, że im więcej osób - tym lepiej, bo: Jeden za Wszystkich - wszyscy za Śląsk! Zgłoszenia do Programu przyjmujemy pod adresem mailowym: ekipa@slaskwroclaw.pl. Pod tym adresem możecie również zadawać wszystkie pytania dotyczące Programu Ekipa.

Zgłoś uwagę