Zaproszenie na niedzielny koncert organowy [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 31 lipca do 12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na niedzielny koncert w ramach festiwalu Non Sola Scripta (Wrocławskie Lato Organowe) w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. Gwiazdą wieczoru będzie niemiecki organista Andreas Liebig. Organista zagra m.in. Preludium i Fugę Es-dur BWV 552 Jana Sebastiana Bacha, Cantabile Cesara Francka, czy Toccatę Maurice’a Durufle’a. O festiwalu przeczytacie także Koncerty organowe przez całe lato. Festiwal Non Sola Scripta.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny koncert trzeba do piątku 31 lipca do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, co oznacza tytuł utworu Cantabile?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę