Zaproszenie na muzykę świata do NFM [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 13 stycznia do 16.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie do Narodowego Forum Muzyki na niedzielny (15 stycznia) koncert muzyki świata. Współczesny europejski jazz i elektronika spotykają się z tradycyjną muzyką arabską, a przejmujący głos Kamilyi Jubran opowiada historie o miłości i wolności. Proces twórczy, zachodzący pomiędzy Kamilyą Jubran i Wernerem Haslerem cechuje dynamika i twórcza symbioza. Kiedy się spotkali, Kamilya i Werner postanowili rozpocząć pewien eksperyment bez definicji i bez zamierzonego celu. Ich korzenie różnią się, ale ich światy się spotkały. Przyczynił się do tego głos Kamilyi, jego wszechstronność, arabskie słowa i fonetyczne rytmy, a także kompozycje jej autorstwa.

Aby wygrać zaproszenie na niedzielny koncert do Narodowego Forum Muzyki trzeba 13 stycznia do godz. 16.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, gdzie urodziła się Kamilya Jubran?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę