Zaproszenie na lodowisko – Orbita i Spiska [ZAKOŃCZONY]

Centrum Treningowe Spartan we Wrocławiu zawiaduje także lodowiskami przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej. Od miesiąca trwa tam nowy sezon – wrocławianki i wrocławianie w każdym wieku będą mogli tam się poślizgać, oraz wypożyczyć sprzęt, do marca przyszłego roku. Mamy dla naszych czytelników, ufundowane przez organizatora, zaproszenia na te lodowiska.  

  • lodowisko, wrocław, spiska, orbita

    Lodowiska Spiska i Orbita czekają na dzieci i dorosłych, źródło: Spartan Wrocław


Miłośnicy łyżwiarstwa na pewno tego faktu nie przegapili – lodowiska Orbita i Spiska udostępniły swoje tafle 11 października i już wiele osób skorzystało z okazji, żeby się poślizgać. Oba obiekty przyjmują chętnych – z utrzymaniem reżimu sanitarnego – w dni powszednie i świąteczne zgodnie z poniższym harmonogramem i cenami biletów.

Lodowiska we Wrocławiu – sezon 2021/2022

Lodowiska we Wrocławiu – sezon 2021/2022

Zajęcia sportowe
Termin od 11 października 2021 do 1 marca 2022

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

Wygraj zaproszenie na lodowisko

Mamy do rozdania pięć podwójnych zaproszeń na lodowisko – Orbita (ul. Wejherowskiej) albo Spiska (ul. Spiska), czyli można je będzie wykorzystać w wybranym przez siebie obiekcie – do końca marca 2022 r. Zaproszenie, oprócz jednorazowego wejścia obejmuje także wypożyczenie łyżew. Dlatego już dziś odpowiedzcie na pytanie (należy podać A lub B):

Czy na tych dwóch lodowiskach lepiej sprawdzą się: A. figurówki, B. panczeny?

Zaproszenia trafią do co 6. autorki/autora poprawnej odpowiedzi, na które czekamy do 14 listopada, do godz. 23.59. O wygranej i sposobie odbioru zaproszeń poinformujemy e-mailowo.Zgłoś uwagę