Zaproszenie na koncert z Krzesimirem Dębskim w NFM [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert 9 sierpnia w Narodowym Forum Muzyki. Na scenie Forum wystąpią artyści pod wodzą Krzesimira Dębskiego. Zagra znakomity kontrabasista Catalin Rotaru, którego usłyszymy w jednym z najbardziej znanych utworów na kontrabas, "Fantazji Carmen" Franka Proto. Młody, ale ju bardzo ceniony solista Piotr Zimnik zaprezentuje z kolei swoje wykonanie "Divertimento concertante" króla muzyki filmowej Nino Roty. Wieczór zamknie "Koncert na gitarę basową, kontrabas i orkiestrę" Roberta Kurdybachy. Orkiestrę prowadzić będzie człowiek– instytucja polskiego jazzu i piosenki, Krzesimir Dębski, który zagra również partie skrzypiec w dialogu ze znakomitym kontrabasistą jazzowym, kompozytorem i aranżerem Adamem Skrzypkiem.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert trzeba do 5 sierpnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie: jakiemu zespołowi jazzowemu przewodzi Krzesimir Dębski?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

 Zgłoś uwagę