Zaproszenie na koncert Leo Festiwalu w NFM [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 czerwca do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na sobotni koncert Leo Festiwalu w Narodowym Forum Muzyki. Podczas finałowego koncertu z wybitnymi solistami spotkają się dwie polskie orkiestry kameralne. Gościem NFM Leopoldinum będzie Sinfonietta Cracovia.
Dzięki współpracy wspomnianych zespołów przeniesiemy się w różnorodny świat muzyki XX wieku. Finał Leo Festiwalu to aż trzy dzieła z tego okresu – każde na swój sposób wyjątkowe. Sinfonietta na dwie orkiestry smyczkowe Kazimierza Serockiego, jednego z ojców Warszawskiej Jesieni, to utwór szczególny i wielokrotnie nagradzany. Zaś oparty na motywach pasyjnych Poliphtyque Franka Martina po dziś dzień uznawany jest za arcydzieło ostatniego stulecia. Koncert zakończy jedno z najpopularniejszych dzieł legendy XX wieku – Béli Bartóka, który w niesamowity, niepowtarzalny sposób łączył muzykę tradycyjną z odważnymi dźwiękowymi eksperymentami.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do 3 czerwca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jak nazywa się skrzypek, który zagra solo podczas sobotniego koncertu?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie.Zgłoś uwagę