Zaproszenie na koncert kameralny w Narodowym Forum Muzyki [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 października do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na sobotni koncert kameralny w Narodowym Forum Muzyki. Wystąpi wyjątkowo ciekawe duo, czyli Fernabucco. Tworzy je małżeństwo gambistów – Julia Karpeta i Krzysztof Karpeta. Tym razem towarzyszyć im będzie teorbista Anton Birula, a w programie występu m.in. utwory słynnych francuskich mistrzów m.in. Marina Marais i Jeana de Sainte-Colombe.   

Aby wygrać podwójne zaproszenie na sobotni koncert trzeba do czwartku 22 października do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w jakim słynnym filmie francuskiego reżysera Alaina Corneau pojawiają się postaci Marais i de Sainte-Colombe?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę