Zaproszenie na Kino na obcasach [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5 września do 9.00.


Mamy dla was podwójne zaproszenia na przedpremierowy seans filmu „Tulipanowa gorączka” w ramach cyklu Kino na obcasach, który odbędzie się 7 września w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Burzliwy romans, zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści „Tulipanowa gorączka” przedpremierowo będzie można zobaczyć 7 września podczas Kina na Obcasach w Multikinie. 

Piękna Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczuć, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo.Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną żoną. Nie dostrzega, że między Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich zamysły doprowadzą historię do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do 5 września do godz.9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, na podstawie powieści której autorki nakręcono „Tulipanową gorączkę”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę