Zaproszenie na jazzowy koncert w NFM [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15 czerwca do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie do Narodowego Forum Muzyki na finałowy koncert akcji „Pod prąd – ze Szczecina do Wrocławia” realizowanej przy współpracy Narodowego Forum Muzyki, Szczecińskiej Agencji Artystycznej oraz SO Jazz w czwartek 16 czerwca. Zanim artyści wystąpią w ramach wspólnego projektu w NFM „przepłyną” Polskę pod prąd (również dosłownie – pokonają pewien etap drogi statkiem!), występując wzdłuż Odry w Szczecinie, Baniewicach, Malczycach i  we Wrocławiu. W roli lidera wystąpi saksofonista Sylwester Ostrowski, a towarzyszyć mu będzie wraz ze swoim zespołem Deborah Brown – światowej sławy wokalistka, która polskim fanom znana jest m.in. ze współpracy ze Zbigniewem Namysłowskim i wydaniem z nim pod koniec lat 80. ubiegłego stulecia wspólnego krążka Double Trouble. Wraz z jazzmanami zagra NFM Leopoldinum – Orkestra Kameralna, która czuje się doskonale, wykonując zarówno muzykę „poważną”, jak i „rozrywkową”.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na obydwa koncerty trzeba do 15 czerwca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto jest szefem artystycznym Orkiestry NFM Leopoldinum.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie.Zgłoś uwagę