Zaproszenie na dokument Slipknot w Multikinie Pasaż Grunwaldzki [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 września do 9.00.


Mamy dla was podwójne zaproszenie seans dokumentu „Day Of The Gusano” o zespole Slipknot, który odbędzie się 6 września w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

„Day Of The Gusano” to dokument wyprodukowany przez angielską firmę MusicScreen (producenci m.in. Rolling Stones – Havana Moon, KISS – Rocks Vegas). Produkcja pojawi się na ekranach kin na całym świecie tylko jednego dnia – w środę 6 września. W Polsce zobaczyć będzie można dokument tylko
w wybranych kinach sieci Multikino.

Nagrania wykorzystane do produkcji materiału pochodzą z grudnia 2015 roku, kiedy to zespół miał okazję po raz pierwszy w swojej historii zagrać koncert w Meksyku w ramach festiwalu - Knotfest Mexico City. Podczas trwającego 90 minut materiału zobaczymy również nigdzie nie pokazywane wcześniej wywiady z członkami zespołu. 6 września będzie jedyną okazją aby zobaczyć „Day Of The Gusano” na wielkim ekranie. Wersja oryginalna, bez napisów. Czas trwania: 90 min.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do 4 września do godz.9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, kto jest reżyserem dokumentu?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę