Zaproszenie na balet „Jezioro łabędzie” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 listopada do 12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na spektakl „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego w wykonaniu zespołu Royal Russian Ballet na 23 listopada na godz. 17.00 w Teatrze Muzycznym Capitol. Powstały w Charkowie w 2007 roku Royal Russian Ballet jest złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, którzy szturmem zdobywają sceny baletowe całego świata oraz prestiżowe międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Michaił Bezzubikow – solista Bolszoja oraz Anatolij Kazatskij – manager zespołu, tancerz i choreograf, m.in zwycięzca Międzynarodowego Konkursu „ Serge Lifar 2002”.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Jezioro łabędzie” trzeba do soboty 21 listopada do godz. 12.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie, ile baletów skomponował Piotr Czajkowski?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę