Zaproszenie do DCF-u na Reżyserów Popkultury [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 listopada do 12.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na spotkanie reżyserem Łukaszem Rondudą i seans jego filmu „Serce miłości” w cyklu Reżyserzy Popkultury w piątek 22 listopada na 20.00.

W nowym cyklu REŻYSERZY POPKULTURY w DCF-ie raz w miesiącu gości reżyser, który opowiada o swoich kulturowych inspiracjach w nawiązaniu do określonej formy wyrazu.

22 listopada o 20:00 o wcielaniu performansu do filmu opowie Łukasz Ronduda. Spotkanie poprowadzi Kaja Klimek.

Łukasz Ronduda na co dzień pracuje jako kurator Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Zrealizował dwa filmy inspirowane twórczością polskich perfomerów: Oskara Dawickiego, Wojciecha Bąkowskiego i Zuzanny Bartoszek. Zarówno „Performer”, jak i „Serce miłości” to dzieła dalece indywidualne w swym podejściu do sztuki filmowej. Ronduda jest pomysłodawcą nagrody filmowej PISF i MSN na produkcję filmu fabularnego dla artysty z pola sztuk wizualnych, dzięki której swoje filmy mieli szansę zrealizować m.in. Zbigniew Libera, Katarzyna Kozyra, Agnieszka Polska czy Jaśmina Wójcik. Łukasz Ronduda jest też autorem książek, wykładowcą akademickim, adiunktem na wydziale psychologii.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na filmy do DCF-u, trzeba do 21 listopada do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, którzy aktorzy grają dwie główne role w filmie „Serce miłości”?Zgłoś uwagę