„Wakacje z Bobem Budowniczym” w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16 sierpnia do godz. 9.00.


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na poranek filmowy „Wakacje z  Bobem Budowniczym” w kinach Helios Magnolia i Helios Bielany 21 sierpnia o godzinie 10.30 i 14.00. Pokazane zostaną filmy:

  • Prezent dla Boba
  • Park dinozaurów
  • Ćwierć maraton
  • Końcowa stacja
  • Światła, kamera i Leo

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na seans filmu „Wakacje z Bobem Budowniczym” w Heliosach Magnolia i Bielany trzeba do 16 sierpnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, do kogo należy pies Reksio występujący w bajkach o Bobie Budowniczym?  

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo.Zgłoś uwagę